Новини

Новини

15.02.2017
Відбулася зустріч з Угорськими партнерами. Підписані довгострокові зовнішньо-економічні договори про співпрацю у сфері працевлаштування громадян України в Угорщині. Обговорені умови працевлаштування персоналу на заводах та фабриках, вимоги до персоналу будівельних спеціальностей, порядок отримання робочих віз та документів для довготривалого періоду перебування в Угорщині.

05.11.2016
Відбулася зустріч з партнерами в Туреччині. Обговорені перспективи майбутньої співпраці з працевлаштування персоналу отельної сфери та додаткові напрямки з працевлаштування кваліфікованих спеціалістів будівництва в Туреччині.

05.07.2016
Відбулася зустріч у Польщі, підписані нові зовнішньо-економічні договори про співпрацю у сфері працевлаштування громадян України у Польщі. Обговорені питання чисельності робочих місць на заводах, фабриках, підприємствах та підвищення заробітньої плати кваліфікованому персоналу.

16.12.2014
Відбулася зустріч з бізнес партнерами в США. Були підписані довгострокові економічні контракти про співпрацю у працевлаштуванні громадян України в США, у сфері обслуговуючого персоналу (домашні працівники) та співпрацю у працевлаштуванні високо кваліфікованих спеціалістів у сфері ексклюзивних робіт в будівництві. Було обговорено про подальшу співпрацю у працевлаштуванні та збільшенні кількості робочих місць для громадян України в США.

15.10.2014
Відбулася зустріч в Монако з керівниками компаній із Польщі, Німеччини, Швеції, Фінляндії. Обговорені перспективи співпраці по договорам підряду в галузях готельного бізнесу, будівництва та сезонних робіт. Вирішені та назначені дати підписання нових зовнішньо-економічних контрактів співробітництва у сфері працевлаштування громадян України.

23.11.2013
Відбулася зустріч з польськими бізнес-партнерами. Підписані нові договори про співпрацю та обговорені питання по підбору кандидатів на робочі місця довгострокових обєктів і професійним вимогам до персоналу на заводах, фабриках, підприємствах в Польщі.

20.11.2013
Відбулася зустріч у Фінляндії з представниками сільськогосподарського сектору. Обговорені перспективи співпраці, кількість робочих місць та найближчі терміни підписання зовнішньоекономічних договорів.

16.11.2013
Відбулася зустріч та підписання нових договорів про співпрацю з німецькими бізнес-партнерами. Обговорювались розвиток напрямку працевлаштування кваліфікованих спеціалістів у різних галузях та можливості адаптації молоді в роботі соціальних програм з подальшими перспективами офіційного працевлаштування в Німеччині.

28.07.2013
Відбулася зустріч з турецьким бізнес-партнером та власниками готелів на узбережжі Середземного моря. Обговорювалось подальше співробітництво у сфері офіційного працевлаштування громадян України в Туреччині.

error: Content is protected !!