Про нас

Про нас

Фірма ФО-П Щербина М.М. започаткована в 2011 році. Основною метою роботи якої є надання можливостей офіційного працевлаштування громадян України в країнах бізнес-партнерів, де найбільша перевага в робочих місцях віддається мешканцям Полтави та Полтавської області.

Гарантами фірми ФО-П Щербини М.М. у сфері надання послуг з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном є бізнес-партнери з багаторічним досвідом на ринку праці.

За підтримки Міністерства соціальної політики України у видачі ліцензії на провадження діяльності з посередництва у працевлаштуванні громадян України за кордоном, фірма розвивається у напрямку налагодження нових партнерських зв’язків та підписання нових зовнішньоекономічних договорів у сфері працевлаштування Українців, а також внутрішній співпраці з Державною службою занятості України, та Полтавським Обласним і Міським Центром Занятості в якому реєструються форми 1-ПА та 1-ТМ (Трудова Міграція) по працевлаштованим особам з України в сусідніх державах, дало можливість фіксування трудової активності населення з робочим стажем.

Завдяки спільному та професійному співробітництву з компаніями і роботодавцями в країнах працевлаштування, з’явилася можливість пошуку вакансій в індивідуальному порядку відповідно до кваліфікації кандидатів.

Ми – ваш вірний вибір на шляху до праці!